---- Sponsorlu Baglantilar ---
-

Eşimin ve Başkasının Cep Telefonunu Nasıl Dinlerim ?


---- Sponsorlu Baglantilar ---

Soru: Eşimin ve Başkasının Cep Telefonunu Nasıl Dinlerim ? Nasıl Dinleyebilirim Dinlemek İçin ne yapmam lazım.

Soruyu Soran Nalan K.

Başka bir kişiye ait cep telefonunu dinleyebilirmiyiz?

Eşimin başkasıyla görüştüğünü düşünüyorum fakat elimde kanıt yok bu yüzden eşimin cep telefonunu dinlemek kimlerle konuştuğunu bilmek istiyorum. 2 Çocuğum var. eşim maddi durum olarak çok iyi fakat evle ilgilenmiyor. Zor günler geçiriyorum. Başka kişiye ait cep telefonu dinlenirmi?bu konu hakkında  bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

soru-cevap-resimleri

Cevap: Öncelikle evliliğinizi bitirmek yerine çocuklarınız ve kendiniz için eşinizle aranızdaki ilişkiyi canlandırmaya çalışın.  Bu çabalarda fayda etmezse boşanmak hayırlı olabilir. Sorunuzun cevabı ise ;  Cep telefonunu izinsiz dinlemek kişisel haklara aykırı ve yanlış bir davranıştır. Bu tarz olaylar özel izinlerle olabilir.  Telefon dinleme yerine bu işi profesyonelce yapan öze dedektifler var onlara irtibata geçmeniz daha iyi olacaktır. Dedektifler eşinizi izleyip eğer söylediklenizde haklıysanız size detaylı vereceklerdir. Yinede tercihiniz eşinizin telefonunu dinlemek ise en yakın savcılığa başvurmanız gerekmektedir.

Cep Telefonu Dinleme Teknikleri

Başkasının cep telefonu nasıl dinlenir konusuyla alakalı aklınıza takılanları bizlere sorabilirsiniz.

Bilgi Media & Soru Cevap Servisi

Diğer Konu Linkleri > eşimin telefonunu nasıl dinlerimeşimin telefonunu nasıl dinleyebilirimbaşkasının telefonu nasıl dinlenirkocamın telefonunu nasıl dinlerimbaşkasının telefonunu nasıl dinlerimesimin telefonu nasil dinleniresimin telefonunu nasil dinlenireşimin cep telefonunu nasıl dinlerimçocuğumun telefonunu nasıl dinlerimtelefon nasıl dinlerim


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Eşimin ve Başkasının Cep Telefonunu Nasıl Dinlerim ? Reis Bey tarafından 23 Eylül 2013 tarihinde , Hakkında Bilgi kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Eşimin ve Başkasının Cep Telefonunu Nasıl Dinlerim ? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz